AMPHENOL - Liitosjohto 0.3m SMA m - N m - D071031003
Kirjaudu sisään tai luo tili tarkistaaksesi hinnan ja tehdäksesi tilauksen
Tärkeimmät tuotetiedot
Kaapelityyppi - muu
Pituus - 0.3 m
Impedanssi - 50 Ohm
Liitäntätyyppi, liitäntä 2 - N
Liitintyyppi, liitäntä1 - SMA
Toimittajan tuotenumero
D071031003
Tukkuerä
0
Kaapelityyppi:
muu
Pituus:
0.3 m
Impedanssi:
50 Ohm
Liitäntätyyppi, liitäntä 2:
N
Liitintyyppi, liitäntä1:
SMA
Väri:
musta
Liitännän tyyppi liitäntä 1:
pistotulppa
Liitännän tyyppi liitäntä 2:
pistotulppa
Suojaus:
parisuojaus
Liitosjohto SMA-uros-N-uros,0,3
BDA Connectivity HFX50 - laadukas 50 Ohm RG-välijohto liittimillä
- SMA-uros / N-uros
- Pituus 0,3m
- Sisäjohdin koostuu seitsemästä Ø 0,45 mm säikeestä
- Sisäjohtimen yhteishalkaisija Ø 1,35 mm
- Kaapelin halkaisija Ø 5,2 mm
- Eriste foam-tyyppinen joustava materiaali
- Vaimennus noin 0,5dB/m @ 2GHz
- Kaksoissuojattu, folio+palmikko
- Vastaa LMR240-kaapelia
Impedanssi [Ω] 50 ± 3,0
Vaimennus 50 MHZ [db / 100 m] 7,4
Vaimennus 100 MHZ [db / 100 m] 10,0
Vaimennus 200 MHZ [db / 100 m] 13,9
Vaimennus 500 MHz [db / 100 m] ] 23,0
Vaimennus 1000 MHz [db / 100 m] 33,8
Vaimennus 2000 MHz [db / 100 m] 51,3
Vaimennus 3000 MHz [db / 100 m] 63,6
Nopeuskerroin [v / c] 0,81
DC: n sisävastus [ Ω / km] <17,0
DC ulkoinen johdin [Ω / km] <20,0
Kapasitanssi noin. [pF / m] 83
Heijastusvaimennus > 1000-2000 MHZ [db]> 20
- SMA-uros / N-uros
- Kaapelin halkaisija Ø 5,2 mm
- Vastaa LMR240-kaapelia
Impedanssi [Ω] 50 ± 3,0