EATON - Valokaarisuojalaite - AFDD-10/2/B/001-A
Eaton Electric Oy
KopioiKopioi
Kirjaudu sisään tai luo tili tarkistaaksesi hinnan ja tehdäksesi tilauksen
Tärkeimmät tuotetiedot
  • Nimellisvirta - 10 A
  • Mitoitettu vikavirta - 0.01 A
  • Vikavirran tyyppi - A
  • Laukaisukäyrä - B
  • Nimellisjännite - 230 V
Pakkaus ja ehdot
  • 1 kpl
  • Vakiokäyttötuote
Tuotteen hiilijalanjälki
37 Kg CO₂-eq
Soneparin arvio
Tukkuerä
12
Nimellisvirta:
10 A
Mitoitettu vikavirta:
0.01 A
Vikavirran tyyppi:
A
Laukaisukäyrä:
B
Nimellisjännite:
230 V
Virranrajoitusluokka:
3
Juontava 0-napa:
ei
Mitoitettu katkaisuvirta EN 61009 mukaan:
10 kA
Mitoitettu katkaisukyky IEC 60947-2:
0 kA
Toimitukseen sisältyvä lisäyksikkö:
paloturvakytkin
Ylijänniteluokka:
3
Ympäristön likaantumisaste:
2
Kotelointiluokka (IP):
IP20
Leveys (moduulipaikkojen määrä):
Upotussyvyys:
67 mm
Lisäyksikön mitoituskytkentävirta:
0 A
Lisäyksikön mitoitusjännite:
230 V
Lisäyksikön ohjausjännitteen tyyppi:
AC
Napojen määrä yhteensä:
2
Hiilijalanjälki:
Sonepar-arvio
Valokaarivikasuojakatkaisija 10A. 2-nap. B-käyrä. 10mA. A-tyyppi