EATON - Valokaarisuojalaite - AFDD-13/2/C/001-A
Eaton Electric Oy
KopioiKopioi
Kirjaudu sisään tai luo tili tarkistaaksesi hinnan ja tehdäksesi tilauksen
Tärkeimmät tuotetiedot
  • Nimellisvirta - 13 A
  • Mitoitettu vikavirta - 0.01 A
  • Vikavirran tyyppi - A
  • Laukaisukäyrä - C
  • Nimellisjännite - 230 V
Tuotteen hiilijalanjälki
56 Kg CO₂-eq
Nimellisvirta:
13 A
Mitoitettu vikavirta:
0.01 A
Laukaisukäyrä:
C
Nimellisjännite:
230 V
Upotussyvyys:
67 mm
Lisäyksikön mitoituskytkentävirta:
0 A
Lisäyksikön mitoitusjännite:
230 V
Sonepar-arvio
Valokaarivikasuojakatkaisija 13A. 2-nap. C-käyrä. 10mA. A-tyyppi