EATON - Valokaarisuojalaite - AFDD-16/2/B/001-A
Eaton Electric Oy
KopioiKopioi
Kirjaudu sisään tai luo tili tarkistaaksesi hinnan ja tehdäksesi tilauksen
Tärkeimmät tuotetiedot
  • Nimellisvirta - 16 A
  • Mitoitettu vikavirta - 0.01 A
  • Vikavirran tyyppi - A
  • Laukaisukäyrä - B
  • Nimellisjännite - 230 V
Tuotteen hiilijalanjälki
56 Kg CO₂-eq
Nimellisvirta:
16 A
Mitoitettu vikavirta:
0.01 A
Laukaisukäyrä:
B
Nimellisjännite:
230 V
Upotussyvyys:
67 mm
Lisäyksikön mitoituskytkentävirta:
0 A
Lisäyksikön mitoitusjännite:
230 V
Sonepar-arvio
Valokaarivikasuojakatkaisija 16A. 2-nap. B-käyrä. 10mA. A-tyyppi