EATON - Valokaarisuojalaite - AFDD-40/2/B/003-A
Eaton Electric Oy
KopioiKopioi
Kirjaudu sisään tai luo tili tarkistaaksesi hinnan ja tehdäksesi tilauksen
Tärkeimmät tuotetiedot
  • Nimellisvirta - 40 A
  • Mitoitettu vikavirta - 0.03 A
  • Vikavirran tyyppi - A
  • Laukaisukäyrä - B
  • Nimellisjännite - 230 V
Nimellisvirta:
40 A
Mitoitettu vikavirta:
0.03 A
Laukaisukäyrä:
B
Nimellisjännite:
230 V
Upotussyvyys:
67 mm
Lisäyksikön mitoituskytkentävirta:
0 A
Lisäyksikön mitoitusjännite:
230 V
2
Valokaarivikasuojakatkaisija 40A. 2-nap. B-käyrä. 30mA. A-tyyppi