Tervetuloa Sonepar Shopiin. Päivitämme uutta verkkokauppaa aktiivisesti ja tuomme uusia ominaisuuksia. Lisätietoa ominaisuuksista UKK-sivulla.

NAFICON - Kytkentäkaapeli dpx MM OM3 - SC/SC FMS 2OM3T 2m

Naficon Liitin Oy

Kopio

Kopio

Kirjaudu sisään tai luo tili tarkistaaksesi hinnan ja tehdäksesi tilauksen

Tärkeimmät tuotetiedot

  • Kuitutyyppi - monimuoto 50/125

  • Kaapelityyppi - duplex

  • Kuitujen lukumäärä - 2

  • Pituus - 2 m

  • Ulkovaipan väri - turkoosi

Pakkaus

  • 1 kpl

EAN-koodi

6410072623368

Sähkönumero

7262336

Toimittajan tuotenumero

11O6002

Tukkuerä

5

Kuitutyyppi

monimuoto 50/125

Kaapelityyppi

duplex

Kuitujen lukumäärä

2

Pituus

2 m

Ulkovaipan väri

turkoosi

Kategoria

OM3

Taittosuoja

muu

Liitintyyppi, liitäntä1

SC

Liitäntätyyppi, liitäntä 2

SC

Yksittäisen kuidun vaipan ulkohalkaisija

2 mm

SC/SC FMS 2OM3T 2m

SC/SC FMS 2OM3T 2m
OM3-kytkentäkaapeli, duplex, jossa molemmissa päissä on SC-UPC liittimet.