SCHNEIDER ELECTRIC - iC60N johdonsuojak 4P C50A 6kA - A9F04450
Schneider Electric Finland Oy
KopioiKopioi
Kirjaudu sisään tai luo tili tarkistaaksesi hinnan ja tehdäksesi tilauksen
Vaihtoehdot
Napojen määrä yhteensä:
4
Laukaisukäyrä:
C
Katso käytettävissä olevat vaihtoehdotD
Tärkeimmät tuotetiedot
  • Napojen määrä yhteensä - 4
  • Nimellisvirta - 50 A
  • Laukaisukäyrä - C
  • Suojattujen napojen määrä - 4
  • Nimellisjännite - 400 V
Toimittajan tuotenumero
A9F04450
Tukkuerä
3
Napojen määrä yhteensä:
4
Nimellisvirta:
50 A
Laukaisukäyrä:
C
Suojattujen napojen määrä:
Nimellisjännite:
400 V
Juontava 0-napa:
ei
Jännitetyyppi:
AC/DC
Leveys (moduulipaikkojen määrä):
Mitoitusoikosulkulaukaisukyky Icn EN 60898, 400 V:
6 kA
Upotussyvyys:
44.5 mm
Mitoitettu eristysjännite Ui:
500 V
Mitoitusoikosulkulaukaisukyky Icu IEC 60947-2, 400 V:
10 kA
Mitoitusoikosulkulaukaisukyky Icu IEC 60947-2, 230 V:
20 kA
Syöksyjännitekestoisuus Uimp:
6 kV
Taajuus:
50...60 Hz
Lisäyksikkömahdollisuus:
kyllä
Uppoasennus:
ei
Virranrajoitusluokka:
3
Ylijänniteluokka:
Liitettävä johdin, monisäikeinen:
1...25 mm²
Kotelointiluokka (IP):
IP20
Ympäristön likaantumisaste:
Liitettävä johdin, lanka:
1...35 mm²
Ympäristön lämpötila käytön aikana:
-35...70 °C
Rajähdyssuojattu:
Tehohäviö:
4 W
Acti9 iC60N johdonsuojakatkaisija 4-napainen C-käyrä 50A 6kA