SCHNEIDER ELECTRIC - Riippuohjain 1-nop. - XACD22A0105
Schneider Electric Finland Oy
KopioiKopioi
Kirjaudu sisään tai luo tili tarkistaaksesi hinnan ja tehdäksesi tilauksen
Tärkeimmät tuotetiedot
  • Ohjainpaikkojen lukumäärä - 2
  • Mitoituskäyttövirta Ie, AC-15, 600 V - 1.2 A
  • Nopeuksien lukumäärä - 1
  • Kotelointiluokka (IP) - IP65
  • Mahdolliset ajosuunnat - siirto/nosto
Toimittajan tuotenumero
XACD22A0105
Tukkuerä
1
Ohjainpaikkojen lukumäärä:
2
Mitoituskäyttövirta Ie, AC-15, 600 V:
1.2 A
Nopeuksien lukumäärä:
1
Kotelointiluokka (IP):
IP65
Mahdolliset ajosuunnat:
siirto/nosto
Soveltuu hätä/seis-käyttöön:
kyllä
Kotelon/suojuksen materiaali:
muovi
Kotelon laatuluokka:
muu
Kotelointiluokka (NEMA):
13
Kotelon kannen väri:
keltainen
Leveys:
82 mm
Korkeus:
300.5 mm
Syvyys:
101 mm
Harmony Riippuohjainkotelo XACD22A0105 1-NOP.
Harmony XAC
Riippuohjaimet ohjainpiireille 2 ... 12 kpl Ø 22 mm:n painikkeita