SCHNEIDER ELECTRIC - Sokkeli etu ja taka 100x1000 - NSYSPF10100
Schneider Electric Finland Oy
KopioiKopioi
Kirjaudu sisään tai luo tili tarkistaaksesi hinnan ja tehdäksesi tilauksen
Tärkeimmät tuotetiedot
  • Maksimikuorma - 1300 kg
  • Soveltuu koteloleveydelle - 1000 mm
  • Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon - ei
  • Soveltuu kaapelien niputukseen - kyllä
  • Leveys - 1000 mm
Toimittajan tuotenumero
NSYSPF10100
Tukkuerä
48
Maksimikuorma:
1300 kg
Soveltuu koteloleveydelle:
1000 mm
Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon:
ei
Soveltuu kaapelien niputukseen:
kyllä
Leveys:
1000 mm
Materiaali:
teräs
Korkeus:
100 mm
Syvyys:
400 mm
Väri:
harmaa
Malli / Tyyppi:
sokkelin etu-/takaosa
RAL-numero (vastaava):
7030
NSYSPF10100
Spacial SM
Teräksiset kompaktit lattiakaapit
Ominaisuudet
Teräskaapit – Spacial SM -kaapit kestävät 600 kg:n painon.
Materiaali
  • Runko: 1,5 mm paksu teräslevy.
  • Ovi: 1,8 mm paksu teräslevy.