SCHNEIDER ELECTRIC - Sokkeli etu ja taka 100x1200 - NSYSPF12100
  • Maksimikuorma - 1300 kg
  • Soveltuu koteloleveydelle - 1200 mm
  • Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon - ei
  • Soveltuu kaapelien niputukseen - kyllä
  • Leveys - 1200 mm
Toimittajan tuotenumero
NSYSPF12100
Tukkuerä
40
Soveltuu koteloleveydelle:
1200 mm
Leveys:
1200 mm
Korkeus:
100 mm
Syvyys:
1200 mm
7030
NSYSPF12100
Spacial SM
Teräksiset kompaktit lattiakaapit
Ominaisuudet
Teräskaapit – Spacial SM -kaapit kestävät 600 kg:n painon.
Materiaali
  • Runko: 1,5 mm paksu teräslevy.
  • Ovi: 1,8 mm paksu teräslevy.