SCHNEIDER ELECTRIC - Sokkeli - NSYSPF10200 etusokelit200x1000
  • Maksimikuorma - 1300 kg
  • Soveltuu koteloleveydelle - 1000 mm
  • Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon - ei
  • Soveltuu kaapelien niputukseen - kyllä
  • Leveys - 1000 mm
Toimittajan tuotenumero
NSYSPF10200
Tukkuerä
24
Soveltuu koteloleveydelle:
1000 mm
Leveys:
1000 mm
Korkeus:
200 mm
Syvyys:
1000 mm
7030
Sokkelin etu- ja takaosat 200x1000mm SF/ SM
Spacial SM
Teräksiset kompaktit lattiakaapit
Ominaisuudet
Teräskaapit – Spacial SM -kaapit kestävät 600 kg:n painon.
Materiaali
  • Runko: 1,5 mm paksu teräslevy.
  • Ovi: 1,8 mm paksu teräslevy.