SCHNEIDER ELECTRIC - Sokkeli - NSYSPF3200 etusokelit 200x300
  • Maksimikuorma - 1300 kg
  • Soveltuu koteloleveydelle - 300 mm
  • Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon - ei
  • Soveltuu kaapelien niputukseen - kyllä
  • Leveys - 300 mm
Toimittajan tuotenumero
NSYSPF3200
Tukkuerä
75
Soveltuu koteloleveydelle:
300 mm
Leveys:
300 mm
Korkeus:
200 mm
Syvyys:
300 mm
7030
Sokkelin etu- ja takaosat 200x300mm SF/ SM
Spacial SF -teräksiset lattiakaapit
Materiaali:
  • Rakenne: ylä- ja alakehikot, 4 galvanoitua terästolppaa, paksuus 1,5 mm.
  • Ovi: 1,8 mm paksua teräslevyä.