SCHNEIDER ELECTRIC - Sokkeli - NSYSPF6200 etusokelit 200x600
  • Maksimikuorma - 1300 kg
  • Soveltuu koteloleveydelle - 600 mm
  • Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon - ei
  • Soveltuu kaapelien niputukseen - kyllä
  • Leveys - 600 mm
Toimittajan tuotenumero
NSYSPF6200
Tukkuerä
32
Soveltuu koteloleveydelle:
600 mm
Leveys:
600 mm
Korkeus:
200 mm
Syvyys:
600 mm
7030
Sokkelin etu- ja takaosat 200x600mm SF/ SM
Spacial SM
Teräksiset kompaktit lattiakaapit
Ominaisuudet
Teräskaapit – Spacial SM -kaapit kestävät 600 kg:n painon.
Materiaali
  • Runko: 1,5 mm paksu teräslevy.
  • Ovi: 1,8 mm paksu teräslevy.