SCHNEIDER ELECTRIC - Sokkeli - NSYSPF8200 etusokelit 200x800
Schneider Electric Finland Oy
KopioiKopioi
Kirjaudu sisään tai luo tili tarkistaaksesi hinnan ja tehdäksesi tilauksen
Tärkeimmät tuotetiedot
  • Maksimikuorma - 1300 kg
  • Soveltuu koteloleveydelle - 800 mm
  • Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon - ei
  • Soveltuu kaapelien niputukseen - kyllä
  • Leveys - 800 mm
Toimittajan tuotenumero
NSYSPF8200
Tukkuerä
28
Maksimikuorma:
1300 kg
Soveltuu koteloleveydelle:
800 mm
Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon:
ei
Soveltuu kaapelien niputukseen:
kyllä
Leveys:
800 mm
Materiaali:
teräs
Korkeus:
200 mm
Syvyys:
800 mm
Väri:
harmaa
Malli / Tyyppi:
sokkelin etu-/takaosa
RAL-numero (vastaava):
7030
Sokkelin etu- ja takaosat 200x800mm SF/ SM
Spacial SM
Teräksiset kompaktit lattiakaapit
Ominaisuudet
Teräskaapit – Spacial SM -kaapit kestävät 600 kg:n painon.
Materiaali
  • Runko: 1,5 mm paksu teräslevy.
  • Ovi: 1,8 mm paksu teräslevy.