SCHNEIDER ELECTRIC - Sokkeli - NSYSPS3200 sivusokelit 200x300
Tärkeimmät tuotetiedot
  • Soveltuu kotelosyvyydelle - 300 mm
  • Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon - ei
  • Soveltuu kaapelien niputukseen - kyllä
  • Leveys - 300 mm
  • Materiaali - teräs
Toimittajan tuotenumero
NSYSPS3200
Tukkuerä
200
Soveltuu kotelosyvyydelle:
300 mm
Leveys:
300 mm
Korkeus:
200 mm
Syvyys:
300 mm
7030
Sokkelin sivuosat 200x300mm SF/ SM
Materiaali
  • Runko: 1,5 mm paksu teräslevy.
  • Ovi: 1,8 mm paksu teräslevy.