SCHNEIDER ELECTRIC - Sokkeli - NSYSPS5200 sivusokelit 200x500
Tärkeimmät tuotetiedot
  • Soveltuu kotelosyvyydelle - 500 mm
  • Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon - ei
  • Soveltuu kaapelien niputukseen - kyllä
  • Leveys - 500 mm
  • Materiaali - teräs
Toimittajan tuotenumero
NSYSPS5200
Tukkuerä
195
Soveltuu kotelosyvyydelle:
500 mm
Leveys:
500 mm
Korkeus:
200 mm
Syvyys:
500 mm
7030
Sokkelin sivuosat 200x500mm SF/ SM
Materiaali
  • Runko: 1,5 mm paksu teräslevy.
  • Ovi: 1,8 mm paksu teräslevy.