SCHNEIDER ELECTRIC - Sokkeli - NSYSPS6200 sivusokelit 200x600
Tärkeimmät tuotetiedot
  • Soveltuu kotelosyvyydelle - 600 mm
  • Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon - ei
  • Soveltuu kaapelien niputukseen - kyllä
  • Leveys - 600 mm
  • Materiaali - teräs
Toimittajan tuotenumero
NSYSPS6200
Tukkuerä
150
Soveltuu kotelosyvyydelle:
600 mm
Leveys:
600 mm
Korkeus:
200 mm
Syvyys:
600 mm
7030
Sokkelin sivuosat 200x600mm SF/ SM
Materiaali
  • Runko: 1,5 mm paksu teräslevy.
  • Ovi: 1,8 mm paksu teräslevy.