SCHNEIDER ELECTRIC - Sokkeli - NSYSPS8200 sivusokelit 200x800
Tärkeimmät tuotetiedot
  • Soveltuu kotelosyvyydelle - 800 mm
  • Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon - ei
  • Soveltuu kaapelien niputukseen - ei
  • Leveys - 800 mm
  • Materiaali - teräs
Toimittajan tuotenumero
NSYSPS8200
Tukkuerä
90
Soveltuu kotelosyvyydelle:
800 mm
Leveys:
800 mm
Korkeus:
200 mm
Syvyys:
800 mm
7030
Sokkelin sivuosat 200x800mm SF/ SM
Spacial SF -teräksiset lattiakaapit
Materiaali:
  • Rakenne: ylä- ja alakehikot, 4 galvanoitua terästolppaa, paksuus 1,5 mm.
  • Ovi: 1,8 mm paksua teräslevyä.