SCHNEIDER ELECTRIC - Sokkelin sivuosat 100x300 - NSYSPS3100
Tärkeimmät tuotetiedot
  • Soveltuu kotelosyvyydelle - 300 mm
  • Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon - ei
  • Soveltuu kaapelien niputukseen - kyllä
  • Leveys - 300 mm
  • Materiaali - teräs
Toimittajan tuotenumero
NSYSPS3100
Tukkuerä
200
Soveltuu kotelosyvyydelle:
300 mm
Leveys:
300 mm
Korkeus:
100 mm
Syvyys:
300 mm
Malli / Tyyppi:
sokkelin sivusarja
RAL-numero (vastaava):
7030
NSYSPS3100
Materiaali
  • Runko: 1,5 mm paksu teräslevy.
  • Ovi: 1,8 mm paksu teräslevy.