SCHNEIDER ELECTRIC - Sokkelin sivuosat 100x400 - NSYSPS4100
Tärkeimmät tuotetiedot
  • Soveltuu kotelosyvyydelle - 400 mm
  • Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon - ei
  • Soveltuu kaapelien niputukseen - kyllä
  • Leveys - 400 mm
  • Materiaali - teräs
Toimittajan tuotenumero
NSYSPS4100
Tukkuerä
400
Soveltuu kotelosyvyydelle:
400 mm
Leveys:
400 mm
Korkeus:
100 mm
Syvyys:
400 mm
7030
NSYSPS4100
Materiaali
  • Runko: 1,5 mm paksu teräslevy.
  • Ovi: 1,8 mm paksu teräslevy.