SCHNEIDER ELECTRIC - Sokkelin sivuosat 100x500 - NSYSPS5100
Schneider Electric Finland Oy
KopioiKopioi
Kirjaudu sisään tai luo tili tarkistaaksesi hinnan ja tehdäksesi tilauksen
Tärkeimmät tuotetiedot
  • Soveltuu kotelosyvyydelle - 500 mm
  • Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon - ei
  • Soveltuu kaapelien niputukseen - kyllä
  • Leveys - 500 mm
  • Materiaali - teräs
Toimittajan tuotenumero
NSYSPS5100
Tukkuerä
325
Soveltuu kotelosyvyydelle:
500 mm
Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon:
ei
Soveltuu kaapelien niputukseen:
kyllä
Leveys:
500 mm
Materiaali:
teräs
Korkeus:
100 mm
Syvyys:
500 mm
Väri:
harmaa
Malli / Tyyppi:
sokkelin sivusarja
RAL-numero (vastaava):
7030
NSYSPS5100
Spacial SM
Teräksiset kompaktit lattiakaapit
Ominaisuudet
Teräskaapit – Spacial SM -kaapit kestävät 600 kg:n painon.
Materiaali
  • Runko: 1,5 mm paksu teräslevy.
  • Ovi: 1,8 mm paksu teräslevy.