SCHNEIDER ELECTRIC - Sokkelin sivuosat 100x600 - NSYSPS6100
Tärkeimmät tuotetiedot
  • Soveltuu kotelosyvyydelle - 600 mm
  • Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon - ei
  • Soveltuu kaapelien niputukseen - kyllä
  • Leveys - 600 mm
  • Materiaali - teräs
Toimittajan tuotenumero
NSYSPS6100
Tukkuerä
320
Soveltuu kotelosyvyydelle:
600 mm
Leveys:
600 mm
Korkeus:
100 mm
Syvyys:
600 mm
7030
NSYSPS6100
Materiaali
  • Runko: 1,5 mm paksu teräslevy.
  • Ovi: 1,8 mm paksu teräslevy.