SCHNEIDER ELECTRIC - Sokkelin sivuosat 100x800 - NSYSPS8100
Tärkeimmät tuotetiedot
  • Soveltuu kotelosyvyydelle - 800 mm
  • Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon - ei
  • Soveltuu kaapelien niputukseen - kyllä
  • Leveys - 800 mm
  • Materiaali - teräs
Toimittajan tuotenumero
NSYSPS8100
Tukkuerä
70
Soveltuu kotelosyvyydelle:
800 mm
Leveys:
800 mm
Korkeus:
100 mm
Syvyys:
800 mm
7030
NSYSPS8100
Spacial SF -teräksiset lattiakaapit
Materiaali:
  • Rakenne: ylä- ja alakehikot, 4 galvanoitua terästolppaa, paksuus 1,5 mm.
  • Ovi: 1,8 mm paksua teräslevyä.