SIEMENS - Valokaarivikasuoja - 5SV6016-6KK10 2x10/B/6kA/VKVS
Siemens Ia & Dt
KopioiKopioi
Kirjaudu sisään tai luo tili tarkistaaksesi hinnan ja tehdäksesi tilauksen
Tärkeimmät tuotetiedot
  • Laukaisukäyrä - B
  • Napojen lukumäärä - 2
  • Nimellisvirta - 10 A
  • Nimellisjännite - 230 V
  • Juontava 0-napa - kyllä
Toimittajan tuotenumero
5SV6016-6KK10
Tukkuerä
1
Laukaisukäyrä:
B
Napojen lukumäärä:
2
Nimellisvirta:
10 A
Nimellisjännite:
230 V
Juontava 0-napa:
kyllä
Mitoitettu katkaisukyky EN 60898:
6 kA
Mitoitettu katkaisukyky IEC 60947-2:
6 kA
Leveys (moduulipaikkojen määrä):
1
Jännitetyyppi:
AC
Virranrajoitusluokka:
3
Taajuus:
50...50 Hz
Ympäristön likaantumisaste:
2
Upotussyvyys:
70 mm
Lisäyksikön mitoituskytkentävirta:
6000 A
Lisäyksikön ohjausjännitteen tyyppi:
AC
Kotelointiluokka (IP):
IP20
Valokaarivikasuoja/johdonsuojakatkaisija 2-nap (1+N) lev. 18 mm 10 A B-käyrä