SIEMENS - Valokaarivikasuoja COM - 5SV6016-6MC16 16A 1+N B 6kA
Tärkeimmät tuotetiedot
  • Laukaisukäyrä - B
  • Napojen lukumäärä - 2
  • Nimellisvirta - 16 A
  • Nimellisjännite - 230 V
  • Juontava 0-napa - kyllä
Toimittajan tuotenumero
5SV6016-6MC16
Laukaisukäyrä:
B
Nimellisvirta:
16 A
Nimellisjännite:
230 V
Upotussyvyys:
70 mm
Lisäyksikön mitoituskytkentävirta:
6000 A
Lisäyksikön mitoitusjännite:
195 V
IP20
Kommunikoiva valokaarivikasuoja/johdonsuoja 230 VAC, 6kA, 1+N ,B-käyrä, 16A