SIEMENS - Valokaarivikasuoja COM - 5SV6016-7MC20 20A 1+N C 6kA
Tärkeimmät tuotetiedot
  • Laukaisukäyrä - C
  • Napojen lukumäärä - 2
  • Nimellisvirta - 20 A
  • Nimellisjännite - 230 V
  • Juontava 0-napa - kyllä
Toimittajan tuotenumero
5SV6016-7MC20
Laukaisukäyrä:
C
Nimellisvirta:
20 A
Nimellisjännite:
230 V
Upotussyvyys:
70 mm
Lisäyksikön mitoituskytkentävirta:
6000 A
Lisäyksikön mitoitusjännite:
195 V
IP20
Kommunikoiva valokaarivikasuoja/johdonsuoja 230 VAC, 6kA, 1+N ,C-käyrä, 20A